Fotbalový kemp Ambassadors 2021 U16

 Registration is closed for this event
Fotbalový tábor s křesťanským programem organizovaný Ambassadors Football.

FOTBALOVÝ KEMP S KŘESŤANSKÝM PROGRAMEM

Pobyt je 6-ti denní od neděle (příjezd odpoledne v 16-17h) do soboty (odjezd kolem 10-11h).

PRO KOHO JE KEMP URČEN?

Kemp je pro všechny hráče a hráčky od 10 do 15 let včetně.
Hráči budou rozděleni do příslušných kategorií podle věku.

TERMÍN

11. – 17. 7. 2021

MÍSTO

Penzion Chvojkovský mlýn – www.chvojkovskymlyn.cz
Adresa:
Penzion Chvojkovský mlýn
Podbořánky 31
270 33 Jesenice
Mapa s přesným místem areálu. (Některé vyhledávače nenajdou místo správně, ale v nedaleké vesnici.)

ZÁKLADNÍ INFORMACE K POBYTOVÝM KEMPŮM AMBASSADORS

Pobyt je 6-ti denní od neděle (příjezd odpoledne) do soboty (odjezd před obedem - obědový balíček dostanou účastníci s sebou na cestu). Kapacita tábora 50 míst je určena ubytovací kapacitou místa konání tábora. Děti jsou na kempu rozděleny do skupin podle věku, to nám umožňuje pokrýt poměrně veliké věkové spektrum a zároveň umožnit dětem, aby na kempu trénovaly a soupeřily se svými vrstevníky.

PRŮBĚH DNE

Den začíná ranní hygienou a snídaní, poté se odebereme na hřiště na dopolední trénink. Po rozcvičce jsou děti rozděleny do skupin dle věku. Skupiny absolvují jednotlivá tréninková stanoviště, při kterých se děti zdokonalují ve fotbalových dovednostech, na konci tréninku hrajeme s dětmi zábavné hry. Dbáme na to, aby si děti během tréninku mohly odpočinout a měly dostatečný přísun tekutin, proto je mezi jednotlivými stanovišti přestávka. Po obědě mají děti volno, aby si v náročném dni odpočinuly. Tento čas také mohou využít ke hraní stolních her, ke čtení apod. Následují scénky se zamyšlením a povídání trenérů, kteří hovoří o svém životě a zkušenostech, které mohou předat. Po odpolední svačině hrajeme celotýdenní turnaj, pro který jsou děti rozděleny do týmů. Po večeři následuje večerní program. Zde hrajeme společně hry a máme program z Bible. Probíráme křesťanský pohled na život na základě biblických příběhů. Také probíhá vyhodnocení celého dne a odměnění nejlepších hráčů. Pokračujeme skupinkami po týmech, zde je prostor pro otázky a vyplnění připravené knížky, kterou si děti odvezou domů. Po druhé večeři už mají děti večerku, která je odstupňovaná podle věku. Po celou dobu kempu se dětem věnují vedoucí – nejen v době organizovaného programu, ale i v době volna. Snažíme se být dětem dobrým příkladem na hřišti i ve všech ostatních činnostech, které na kempu děláme.

PŘIHLÁŠENÍ

Své dítě budete moci přihlásit skrze registrační formulář, který zde bude k dispozici od pondělí  8. 3. 2021 v 10 hodin.

CENA

Cena kempu je: 5.500,- Kč

ZÁLOHA

Záloha je 1.000,- Kč - záloha propadá v případě storna účasti méně jak 14 dní před začátkem akce. Zálohu je třeba zaplatit do 1 měsíce od přihlášení, jinak přihlášení může být zrušeno a místo nabídnuto jinému zájemci.

KONTAKT

Pokud chcete získat další informace ke kempu, nebo máte dotazy, kontaktujte nás prosím. Rádi Vás uslyšíme nebo Vám odpovíme na Váš email.

Hlavní vedoucí kempu – Ondřej Mazaný
E-mail: mazany.o@ambassadors.cz
Tel.: +420 774 400 721

Zástupce vedoucího kempu  – Radek Boháček
E-mail: r.bohacek@ambassadors.cz
Tel.: +420 731 136 838

When
11. 07. 2021, 16:00  through 17. 07. 2021, 10:00
Location
Podbořánky 31
Penzion Chvojkovský mlýn
Jesenice, 270 33
Czech Republic
Poplatky za akci
Cena za kemp 5.500,00 Kč

Help spread the word

Please help us and let your friends, colleagues and followers know about our page: Fotbalový kemp Ambassadors 2021 U16


You can also share the below link in an email or on your website.
https://civi.ambassadors.cz/civicrm/event/info?id=20&reset=1